Stojan na víno sud na 7 lahví

DVV597-2-600
DVV597-1-600
PDFTisk faktury
Stojan na víno ve tvaru sudu na 7 lahví, vyrobený z borovice, v přírodním provedení, dodávaný složený pro snadnou instalaci.
Kód: DVV597
Cena s DPH1099 Kč
Cena bez DPH908 Kč
Cena / kg:
Provedení:
skladem-vzdy.gif Šířka: 450 mm
Výška: 500 mm
Hloubka: 200 mm

Stojan na víno sud na 7 lahví

Objevte kouzlo tohoto jedinečného stojanu na víno ve tvaru kulatého sudu, který kombinuje funkčnost a estetiku. Tento mistrovský kousek řemeslné práce, vyrobený z masivního borového dřeva, je navržen pro uložení až 7 lahví. S výškou 50 cm, tento stojan elegantně prezentuje Vaše oblíbené víno a slouží jako stylový doplněk do jakéhokoli interiéru. Univerzální design umožňuje umístění standardních 0,75l lahví a je použitelný i pro 1,0l lahve.
Navíc, tento stojan na víno je dodáván složený, stačí jen přidělat na zeď, což usnadňuje jeho instalaci a okamžité použití. Je ideálním dárkem pro milovníky vína a je dostupný v několika odstínech a provedeních, což umožňuje přizpůsobit ho podle individuálního vkusu a stylu Vašeho domova. S tímto stojanem na víno přinesete do svého prostoru dotek elegance a vytvoříte dokonalé místo pro prezentaci a ochranu Vašich ceněných lahví vína.

Stojan je možné objednat v několika odstínech a provedeních:

Stojan v přírodním provedeníStojan provedení borovice
Stojan je bez povrchové úpravy, stojan si ponechává přírodní odstín borového nebo smrkového dřeva.

Stojan provedení tmavý dubStojan v provedení dub
Stojan je na povrchu upraven mořidlem v odstínu tmavý dub. Stojan potom vypadá jako by byl vyroben z dubového dřeva.